Jóga, dech a Somatic Dialogue s Katrin Köhler

Jóga nám nabízí možnost více si uvědomit své tělo a svůj dech a dostat se tak lépe do kontaktu se sebou samým. Nepotřebujete žádné speciální schopnosti, můžete začít tak, jak jsme. Na mých lekcích cvičíme ásany (jógové pozice) jemně a harmonicky, přizpůsobené našim individuálním potřebám. Způsob, jakým dýcháme, má také důležitý vliv na naše zdraví, naši schopnost koncentrace a možnost snižovat stres. Klidné dýchání uvolňuje a čistí mysl. Část lekcí proto vždy věnuji dýchání a meditaci. Pozitivní zkušenosti, které během jógy získáváme, se mohou časem projevit i ve našem každodenním životě. Pomohou nám neztratit se tak snadno v turbulencích každodenního života a najít větší vnitřní pohodu a klid.

Hans

  • "Po 10 měsících lekcí jógy s Katrin se nyní při chůzi cítím stabilně a bezpečně. Žádné klopýtání a závratě, což se mi stávalo předtím, než jsem začal chodit na jógu. Jsem nyní schopen volně otáčet hlavou na obě strany těla. Už nemám žádnou ztuhlost ani bolest. Skvělý pocit při řízení auta nebo jízdě na kole."

Vladimíra

  • "Nejvíce oceňuji Katrin schopnost podrobně popsat cvičení, aniž bych se na něj musela dívat, a přesto vím, že jsem ho provedla správně. Když si chci uvolnit, je to docela důležité. Také jsem po lekci jógy vždy klidnější a vzpřímenější."

Marta

  • "Na lekcích s Katrin oceňuji její osobní přístup a přizpůsobení cvičení momentálním potřebám i rozpoložení skupiny, dohled nad správným provedením pozic. Pro mě osobně je to bezvadný poměr cvičení fyzického a duchovního."

 

Od 17.4.2023 začíná nový blok kurzů.

Blok zahrnuje v pondělí 9 lekcí (od 17. 4. do 26.6.23), stojí 2700,- Kč.
V úterý a ve čtvrtek zahrnuje 11 lekcí (od 18.4./20.4. do 27.6./29.6.23), stojí 3300,- Kč.

Aktuálně probíhající kurz pokračuje až do Velikonoc.

Cena za jednorázovou lekci činí 350,- Kč

Všechny kurzy jsou otevřený pro začátečníky i pokročilé studenty, budou vedený v Češtině, Angličtině nebo v Němčině, dle potřeby účastníka.

Přihlásit se můžete e-mailem nebo SMS.

 

Pro vložení do Vašeho osobního kalendáře klikněte na čas konání lekce.

Kontakt:

info@jogakatrinkohler.cz

+420 603 360 554

Web: 2022 - Foto: Štěpánka Havlíková